Nemocnice Třebotov
Nemocnice Třebotov
dnes je: 18.01.2019  


Aktuální webové stránky nového provozovatele jsou na adrese
http://www.nemocnice-trebotov.cz

Nemocnice Třebotov
Nabízené služby / Rehabilitace  
Nemocnice Třebotov
Nemocnice Třebotov

Rehabilitace

Rehabilitace Po – Pá 7:00 - 9:00, 14:00 - 15:00
tel: 739 253 017
Smékalová Jana
Šamonilová Lucie
Bc. Škodová Alexandra

Nemocnice disponuje také dobře vybavenou rehabilitační ambulancí (masáže reflexní i vazivové, diatermii, ultrazvuk, DD proudy, biolampu, rašelinové a parafínové zábaly, magnetoterapii, rotoped apod)

Tyto služby mohou využívat i ambulantní pacienti, obyvatelé z Třebotova a okolí. K tomu, aby byla péče hrazena zdravotní pojišťovnou je nutné doporučení lékaře. Je možné tyto služby poskytnout i bez doporučení, v tomto případě si je pacient hradí sám.

Kvalifikovaný personál poskytuje pacientům jak individuální rehabilitaci dle jeho potřeb, tak provádí každodenní společná kondiční cvičení. Na cvičení navazuje muzikoterapie či ergoterapie, hrají se společenské hry. Výsledky ergoterapie - práce pacientů, zdobí nástěnky na jednotlivých odděleních.

Za příznivého počasí a během celého letního období je k rehabilitaci využíván i venkovní upravený prostor v krásném prostředí lesoparku. Venkovní prostor je přizpůsoben potřebám našich klientů – je vybudován bezbariérový přístup, jsou upraveny chodníky pro nácvik chůze, i jízdu na vozíčcích, osazeny lavičky. Pacienti jsou vyváženi ke společným aktivitám ven, mohou se zde procházet, slunit, či se sejít s návštěvami příbuzných.

Nemocnice Třebotov
Nemocnice Třebotov
Veškeré informace o přijetí a režimu pobytu najdete v oddílu Informace pro pacienty.